E-poe ostuprotsess

print

Kaupade ostmine

 

Peale tellimuse või ettemaksuarve tasumist loetakse ost sooritatuks ning Teie tellimus võetakse täitmisele.
Tellimuse täitmine võtab tavaliselt aega 1-3 tööpäeva.

Kauba transport

Tulen ise kaubale järgi - ... kaubale ise järele tulles ei lisandu mingit transporditasu. Kauba laoseisu nägemiseks vajutage tarviku juures olevat "Vaata tarvikute laoseisu" nuppu. Juhul, kui soovite näiteks Tallinna laos olevat kaupa kätte saad Tartu laost siis tuleb arvestada 1-2 tööpäevase tarneajaga.

Tellimused üle 150 EUR-i (ilma käibemaksuta) on kauba transport tasuta.

Kauba tagastamine

Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul. Vastavalt VÕS §194 lg 4, kannab tarbija tagastamisega seotud kulud kuni 10 EUR-i ulatuses. Raha tagastame kliendile 14 päeva jooksul peale kauba tagasi saamist samale kontole kust makse tuli. Tagastatav kaup ei tohi olla kahjustatud, määrdunud, muljutud või muude kasutamisele viidatud jälgedega. Kaup peab olema rikkumata originaalpakendis ja varustatud orginaal ostudokumendiga.

Garantiiaeg ja kehtivus

Kõikidel toodetele on pretensiooni esitamise aeg 6 (kuus) kuud, alates ostukuupäevast. Esimese 6 jooksul on puuduse olemuse tõendamise kohustus müüjal, peale seda tarbijal. Pretensiooni esitamise aja jooksul on ostjal õigus toote tasuta remondile müüja poolt. Kui toodet ei ole võimalik remontida, siis see vahetatakse ja vastava otsuse teeb müüja. Pretensiooni esitamise õigus kehtib eeldusel, et toodet on kasutatud üksnes selleks ettenähtud tingimustes ja sobivates oludes.

Pretensiooni alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, häälestamine, hooldus, puhastus, kaubandusliku väljanägemise taastamine ega selliste vigade kõrvaldamine, mida on põhjustanud kasutamisjuhiste mitte täitmine. Pretensiooni esitamise aeg katkeb ning tasuta remonditeenused kaotavad kehtivuse juhul, kui:

Pretensiooni esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud transpordil peale toote üleandmist ostjale, toote ebaõigest kasutamisest, ebaõigest paigaldamisest või toote kasutamisel selleks mitte-ettenähtud eesmärgil. Samuti ei kuulu pretensiooni alla toote regulaarsest kasutamisest tulenevate detailide normaalne kulumine ega toote sihtotstarbelise kasutamise seisukohast ebaolulised vead (kriimustused jms.)

istanbul real estateapartments for sale in istanbulbahis sitelerisultanbet
Bellust © 2004-2021